HURVÍNEK A ŽERYK

160121-hurvinek-3-nahled Jako další na řadu v cukrové modelaci, přišel HURVÍNEK  - populární česká loutková postava, jejíž loutku ve skutečnosti vytvořil řezbář Gustav Nosek. Já jsem si pohrála s hmotou Smartflex Velvet a vymodelovala jsem podle fotky toto krásné duo – HURVÍNKA A ŽERYKA.. Snad se Vám budou líbit..;-)

(více fotek po rozkliknutí článku či ve fotogalerii) 

Mějte se krásně..;-)

 


Komentáře

1 | Helena Hesselbarth @ | 22. 6. 2016, 16:08

Úžasná práce

Vážená paní Ivano, jste důkazem toho, že české ručičky jsou nenapodobitelné. A jedinečné!! Nevím, co je to Smartflex Velvet, to by mne zajímalo. A potom bych ráda věděla, kolik průměrně takový dort stojí korun. Jen přibližně. A ještě mne zajímá, zdali byste vzala i objednávku z Německa. Ať tak či tak, přeji Vám hodně úspěchů. Srdečně H. H.

reagovat

2 | DortaNela @ | 5. 7. 2016, 10:28 | www.dortanela.cz

Poděkování

[1] Helena Hesselbarth: Dobrý den paní Heleno, opravdu moc moc děkuji za krásný komentář. Velmi mě to potěšilo, jsem ráda, když se moje práce někomu líbí..:-)
Postupně odpovím na Vaše dotazy:

  • Smartflex Velvet je potahová hmota, s kterou obvykle pracuji na potahování dortu a nebo na modelaci.. Takový jakoby marcipán, ale na práci skvělý (převážně).
  • Já dorty dělám převážně pro rodinu a kamarády, tak Vám cenu nejsem schopna říci, ale když sleduji některé dortařky, tak možná 3 kilové kolem 1.500,–-1.800,– (ale záleží na každé dortařce a samozřejmě provedení a použitých surovin), ale opravdu je to jen můj odhad.
  • A objednávka z Neměcka zní skvěle, velmi děkuji. Bohužel jsem nyní na rodičovské dovolené a dorty dělám jen pro rodinu a nejbližší. Ráda bych své možnosti v budoucnu (nejspíše příští rok) změnila, ale nyní na to nemám bohužel ty správné podmínky a ani čas.. Pokud mi zachováte přízeň, budu ráda.

Prozatím Vám přeji krásné prázdniny a ještě jednou děkuji za kontaktování…;-)
Iv.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.