Různé

Na svých stránkách bych ráda ještě zvýraznila tyto fotogalerie:


PŘEDLOHA A DORT

Navrhování a kreslení dortu patří mezi mojí nejoblíbenější část přípravy. Většinou kreslím v případě, že mam více času a nebo když mam rychlý nápad, který si poznamenám, abych ho nezapomněla..:-) Do této fotogalerie dám nějaké fotografie, kde první fotka je můj kreslený návrh či předloha (například fotografie) a druhá fotka již výsledný dort..:-)

Odkaz na fotogalerii, kde jsou veškeré fotografie dortů s předlohou – zde.


DORTY PO PŘEDÁNÍ

Zde budou fotografie některých dortů po předání, například s oslavencem či rozkrájená torza dortů..:-) Samozřejmě jen, pokud se k tomuto pokladu dostanu a mam možnost ho zveřejnit (nějaké tajné poklady mam schované jen pro sebe)..:-)

Odkaz na fotogalerii, kde jsou veškeré fotografie dortů po předání – zde.


FOTOPOSTUPY

Zde budu dávat některé fotopostupy, aneb „jakpaktovzniká“..:-) Nejedná se o klasický postup „krok za krokem“, ale o drobné focení při přípravě dortu či modelace a kreslení. Časem bych chtěla tuto fotogalerii rozšířit o detailní fotopostupy, které opravdu někomu budou moci někdy pomoct..;-) 

Odkaz na fotogalerii, kde jsou některé mé fotopostupy – zde.


JINÉ DOBROTY

Zde je takový koktejl výtvorů všeho druhu, takové jiné dobroty..:-) Například cupcakes, muffins, cake pops, zmrzliny, koláče, sušenky a jiné dobroty, které budu doma zkoušet..:-)

Odkaz na stránku, kde jsou rozděleny dobroty podle témat i s popisem – zde.

Odkaz na fotogalerii, kde jsou veškeré fotografie jiných dobrot – zde.


KORPUSY, KRÉMY A KOMBINACE

Zde bych chtěla časem dávat fotografie krémů a korpusů a případné kombinace s ovocem, které používám.. Ale musím nějak vymyslet a sjednotit design při focení. Zatím sem dám nějaké fotografie, které jsem si doposud fotila jen pro sebe a časem to obměním a sjednotím..:-) 

Odkaz na fotogalerii, kde jsou některé korpusy, krémy a kombinace, které používám –  zde.