RŮZNÉ

PŘEDLOHA A DORT

Navrhování a kreslení dortu patří mezi mojí nejoblíbenější část přípravy. Většinou kreslím v případě, že mam více času a nebo když mam rychlý nápad, který si poznamenám, abych ho nezapomněla..:-) Do této fotogalerie dám nějaké fotografie (od nejstarších po nejnovější), kde první fotka je můj kreslený návrh či předloha (například fotografie) a druhá fotka již výsledný dort..:-)

STATEČNÁ AUTÍČKA - předloha a výsledná modelace

Ombré Ruffle Cake

Čtyřlístek - modelace a malá plastová předloha

4dort

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

DORTY PO PŘEDÁNÍ

Zde budou fotografie (od nejstarších po nejnovější) některých dortů po předání, například s oslavencem či rozkrájená torza dortů..:-) Samozřejmě jen, pokud se k tomuto pokladu dostanu a mam možnost ho zveřejnit (nějaké tajné poklady mam schované jen pro sebe)..:-)

Slaný půllitr II. a Dort s mátovo-lososovou květinou

Dinosaurus

Logo - řez

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

FOTOPOSTUPY

Zde budu dávat některé fotopostupy (od nejstarších po nejnovější), aneb „jakpaktovzniká“..:-) Nejedná se o klasický postup „krok za krokem“, ale o drobné focení při přípravě dortu či modelace a kreslení. Časem bych chtěla tuto fotogalerii rozšířit o detailní fotopostupy, které opravdu někomu budou moci někdy pomoct..;-) 

Fotopostup - Kolibřík

Páv - postup

Burák - postup..;-)

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

JINÉ DOBROTY

Zde je takový koktejl výtvorů všeho druhu (od nejstarších po nejnovější), takové jiné dobroty..:-) Například cupcakes, muffins, cake pops, zmrzliny, koláče, sušenky a jiné dobroty, které budu doma zkoušet..:-)

cupcake fialka

cupcake fialka

BOWLINGOVÉ SUŠENKY

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

KORPUSY, KRÉMY

Zde bych chtěla časem dávat fotografie krémů a korpusů a případné kombinace s ovocem, které používám.. Ale musím nějak vymyslet a sjednotit design při focení. Zatím sem dám nějaké fotografie, které jsem si doposud fotila jen pro sebe a časem to obměním a sjednotím..:-)

Ananasové těsto a smetanový krém

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

RŮZNÉ

Mix různých fotografií (od nejstarších po nejnovější) …:-)

Hurvínek a Žeryk - modelace

Dortománie - soutěž

Čtyřlístek - modelace

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»